AULA- JA VAHTIMESTARIPALVELUT

Campustan aulapalveluiden ja av-palveluiden palvelupäällikkö Hannele Sainiola.

Palvelupäällikkö (AV-palvelut)
Hannele Sainiola
hannele.sainiola@campusta.fi
 puh. 050 591 1438

Campustan aulapalveluiden palveluesimies Pekka Rautanen.

Palveluesimies
Pekka Rautanen
pekka.rautanen@campusta.fi
puh. 050 395 1177

Campustan aulapalveluiden ja vahtimestaripalveluiden palveluesimies Olli Pohjoisvirta.

Palveluesimies
Olli Pohjoisvirta 
olli.pohjoisvirta@campusta.fi
puh. 050 318 2647

PUHTAUSPALVELUT

Campustan puhtauspalveluiden palvelupäällikkö Kati Kollin.

Palvelupäällikkö
Kati Kollin
kati.kollin@campusta.fi
puh. 050 553 6916

Campustan puhtauspalveluiden palveluesimies Rinna Siukonen.

Palveluesimies
Rinna Siukonen
rinna.siukonen@campusta.fi
puh. 050 301 0463

Campustan puhtauspalveluiden palveluesimies Kristiina Bifraden.

Palveluesimies
Kristiina Bifraden
kristiina.bifraden@campusta.fi
puh. 050 524 3248

Kiinteistö-, sähkö- ja lvi-palvelut

Pekka Ahonen, campustan huoltopäällikkö kategorioissa: kiinteistöhuolto, sähkötyöt ja lvi-palvelut.

Kiinteistöpäällikkö
Pekka Ahonen
pekka.ahonen@campusta.fi
puh. 050 516 4060

Palveluesimies (Kiinteistönhoito)
Ari Särkkä
ari.sarkka@campusta.fi
puh. 050 347 1430

Campustan muuttopalveluiden palveluvastaava Mika Mäkinen.

Palveluvastaava (Muutto- ja kuljetus)
Mika Mäkinen
mika.makinen@campusta.fi
puh. 050 330 2076

Hallinto

Campustan toimitusjohtaja Maire Virkki.

Toimitusjohtaja
Maire Virkki
maire.virkki@campusta.fi
puh. 040 820 2306