Asiakaspalvelu

asiakaspalvelu@campusta.fi
puh. 010 3408 500
Kanslerinrinne 1, 33100 Tampere

Palveluaikamme on arkisin kello 8-16.

Kiinteistöhuollon päivystys palveluajan ulkopuolella puh. 010 395 0395

Myynti

Myynti- ja markkinointipäällikkö
Kalle Mäkinen
kalle.makinen@campusta.fi
044 570 8872

Haluatko kuulla lisää palveluistamme?

Käyttäjäpalvelut

Palvelupäällikkö
Kati Kollin
kati.kollin@campusta.fi
050 553 6916

Aulapalvelut
Hannele Sainiola
Esihenkilö
hannele.sainiola@campusta.fi
050 591 1438

Aulapalvelut
Olli Pohjoisvirta
Esihenkilö
olli.pohjoisvirta@campusta.fi
050 318 2647

Siivouspalvelut
Kristiina Bifraden
Esihenkilö
kristiina.bifraden@campusta.fi
050 524 3248

Siivouspalvelut
Anne Pekkanen
Esihenkilö
anne.pekkanen@campusta.fi
050 434 0979

Kiinteistöpalvelut

Kiinteistöpäällikkö
Pekka Ahonen
pekka.ahonen@campusta.fi
050 516 4060

Kiinteistöpalvelut
Ari Särkkä
Esihenkilö
ari.sarkka@campusta.fi
050 347 1430

Kiinteistöpalvelut
Oskari Vainonen
Huoltoinsinööri / Esihenkilö
oskari.vainonen@campusta.fi
050 566 3017

Rakentaminen
Jarkko Sundell
Esihenkilö
jarkko.sundell@campusta.fi
050 569 3740

Kuljetus- ja asennuspalvelut
Tomi Niiranen
Esihenkilö
tomi.niiranen@campusta.fi
050 318 2564

Muutto- ja asennuspalvelut
Mika Mäkinen
Palveluvastaava
mika.makinen@campusta.fi
050 330 2076

Sähköosasto
Henri Karppanen
Työnjohtaja
henri.karppanen@campusta.fi
050 430 7662

Hallinto

Toimitusjohtaja
Maire Virkki
maire.virkki@campusta.fi
040 820 2306

Myynti- ja markkinointipäällikkö
Kalle Mäkinen
kalle.makinen@campusta.fi
044 570 8872

Talouspäällikkö
Satu Aalto
satu.aalto@campusta.fi
040 717 9848