Asiakaspalvelu

asiakaspalvelu@campusta.fi
puh. 010 3408 500
Kanslerinrinne 1, 33100 Tampere

Palveluaikamme on arkisin kello 8-16.

Kiinteistönhoidon päivystys palveluajan ulkopuolella puh. 010 395 0395

Käyttäjäpalvelut

Campustan puhtauspalveluiden palvelupäällikkö Kati Kollin.

Palvelupäällikkö
Kati Kollin
kati.kollin@campusta.fi
050 553 6916

Campustan aulapalveluiden ja av-palveluiden palvelupäällikkö Hannele Sainiola.

Aulapalvelut
Hannele Sainiola
Palveluesimies
hannele.sainiola@campusta.fi
050 591 1438

Campustan aulapalveluiden ja vahtimestaripalveluiden palveluesimies Olli Pohjoisvirta.

Aulapalvelut
Olli Pohjoisvirta
Palveluesimies 
olli.pohjoisvirta@campusta.fi
050 318 2647

Campustan aulapalveluiden palveluesimies Pekka Rautanen.

Aulapalvelut
Pekka Rautanen
Palveluesimies
pekka.rautanen@campusta.fi
050 395 1177

Campustan puhtauspalveluiden palveluesimies Kristiina Bifraden.

Puhtauspalvelut
Kristiina Bifraden
Palveluesimies
kristiina.bifraden@campusta.fi
050 524 3248

Campustan puhtauspalveluiden palveluesimies Rinna Siukonen.

Puhtauspalvelut
Rinna Siukonen
Palveluesimies
rinna.siukonen@campusta.fi
050 301 0463

Kiinteistöpalvelut

Pekka Ahonen, campustan huoltopäällikkö kategorioissa: kiinteistöhuolto, sähkötyöt ja lvi-palvelut.

Kiinteistöpäällikkö
Pekka Ahonen
pekka.ahonen@campusta.fi
050 516 4060

Kiinteistöpalvelut
Ari Särkkä
Palveluesimies
ari.sarkka@campusta.fi
050 347 1430

Sähkötyöt

Sähköosasto
Henri Karppanen
Työnjohtaja
henri.karppanen@campusta.fi
050 430 7662

Kuljetus- ja asennuspalvelut
Tomi Niiranen
Palveluesimies
pekka.ahonen@campusta.fi
050 516 4060

Campustan muuttopalveluiden palveluvastaava Mika Mäkinen.

Muutto- ja asennuspalvelut
Mika Mäkinen
Palveluvastaava
mika.makinen@campusta.fi
050 330 2076

Myynti ja asiakkuudet

Asiakkuuspäällikkö
Samuli Kailamaa
samuli.kailamaa@campusta.fi
045 679 5500

Hallinto

Campustan toimitusjohtaja Maire Virkki.

Toimitusjohtaja
Maire Virkki
maire.virkki@campusta.fi
040 820 2306

Talouspäällikkö
Roope Kiiala
roope.kiiala@campusta.fi
050 330 2076